FY_Leafs! hozzászólása:

most vagy az van, hogy csúnya játékkal nyer a csapat (Carolina) vagy szép játékkal kikap (Washington)...első harmadban egyértelműen a Leafs volt a jobb és a 3.ikban is...a 2 bekapott gól kicsit sokkolta a csapatot...de ez van...várható volt....meglepve nem vagyok...max azon, hogy sikerült elkezdeni a csapatnak a meccset időben és nem 10-15 perc késéssel érkeztek meg.....egyébként én a csúnya játék és győzelem pártján állok inkább....kicseszettül senki nem kérdi meg egy W nél hogy mennyire volt szép...főleg nem szezon végén...viszont ez a 5 game segment is megvan 50%on, és a pocsék fosh Atlanticben kb ennyi kell majd a season hátralévő részére is...és megvan a PO...monnyuk jobb lenne ha mondjuk legkésőbb a 75meccs környékén már tutti lenne és nem a 81en sikerülne bejutni